Vodafone пропонує послугу для оптимізації корпоративного бюджету на зв’язок

0 View

Vodafone пропонує послугу для оптимізації корпоративного бюджету на зв’язок
Оператор Vodafone Україна пропонує бізнес-абонентам послугу «Корпоративний бюджет», яка допоможе ефективно планувати витрати на мобільний зв’язок всіх співробітників компанії.

Нова послуга передбачає визначення прозорих правил використання корпоративного мобільного зв’язку для співробітників. Це дає можливість корпоративним клієнтам розділити зони відповідальності компанії і співробітника при оплаті рахунку. При цьому співробітники зможуть користуватися послугами зв’язку в неробочий час за вигідними корпоративними тарифами.

З послугою «Корпоративний бюджет» можна:

Встановлювати і змінювати індивідуальний ліміт на послуги зв’язку для кожного співробітника компанії.

Вибирати види компенсуються послуг зв’язку (наприклад, дзвінки, SMS, передача даних), а так само дні тижня і час доби, коли витрати на зв’язок, оплачує компанія.

Керувати розподілом надходять на рахунок компанії грошових коштів між рахунками окремих співробітників або груп.

Як працює послуга?

Після підключення послуги компанія буде отримувати рахунки за використання послуг мобільного зв’язку у відповідності з встановленими для працівників правилами та лімітами на службовий мобільний зв’язок. Оплата послуг понад ліміт буде проводитися співробітниками самостійно. Компанія може вибрати зручний для неї і її співробітників варіант: а) компанія отримує рахунок і самостійно повідомляє працівника про необхідність сплатити свою частину рахунку; б) один рахунок приходить компанії, інший – співробітнику.

Одноразова плата за активацію послуги (1 номер) становить 5,00 грн. Щомісячна плата за використання послуги (1 номер) становить 5,00 грн. Тарифи вказані з урахуванням ПДВ без ПФ.