lifecell надав абонентам безкоштовний інтернет в Туреччині

0 View

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про унікальну пропозицію для своїх абонентів в Туреччині – новому пакеті послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині».
Абоненти нової лінійки тарифних планів lifecell тепер можуть щоденно отримувати 100 МБ безкоштовного мобільного інтернету для використання в Туреччині в мережі оператора Turkcell.
Як показують результати споживання послуг зв’язку у роумінгу, абоненти все охочіше користуються мобільним інтернетом, у порівнянні з голосовими послугами або SMS. Тому користувачі нової лінійки тарифних планів lifecell отримали від оператора денний пакет безкоштовного мобільного інтернету в Туреччині, яка традиційно є однією з найбільш відвідуваних українськими туристами країн.

Абоненти lifecell, які обслуговуються на таких тарифних планах, як «3G+ Смартфон», «3G+ Смартфон Ultra», «Смартфон+», «3G+ Шалений день», «3G+ Божевільний день Ultra» і «Божевільний день+», можуть без додаткової оплати і активації використовувати 100 МБ мобільного інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їх вартість вже включена в розмір денного або 30-денного платежу за тарифним планом абонента.

Для використання пакета послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині» досить пам’ятати два простих правила: телефон абонента необхідно зареєструвати в роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) в ручному режимі, а також денний або 30-денний платіж згідно тарифного плану на поточний момент повинен бути оплачений. Нарахування безкоштовних 100 МБ інтернету в Туреччині при виконанні цих умов здійснюється автоматично кожен день.