KINGMAX представить ігрові модулі ОЗП ZEUS DDR4 на Taipei Game Show 2016

0 View

Скоро відкриється виставка Taipei Game Show 2016 — головна подія в житті світової ігрової індустрії.
У цьому році виставка буде проходити з 29 січня по 2 лютого під гаслом Game Connect. Скориставшись цією сприятливою можливістю, компанія KINGMAX представить свій новий ігровий модуль оперативної пам’яті ZEUS DDR4, який забезпечить стабільний зв’язок між навколишнім світом і ігрової комп’ютерної платформою.

a1fef89d

 

Будучи популярною маркою конкурентоспроможних ігрових комп’ютерних продуктів серед геймерів-оверклокерів, KINGMAX представить свій абсолютно новий ігровий модуль оперативної пам’яті ZEUS DDR4, з радіатором і забезпечує надвисоку швидкість і неперевершену продуктивність, безпосередньо під час китайського Нового року. Модуль ігрової оперативної пам’яті ZEUS DDR 4 має значний набір характерних особливостей, включаючи готовність до розгону, високу тактову частоту і низька напруга, що забезпечує стабільну роботу, і випускається в різних конфігураціях 2 800 МГц, 3 000 МГц і 3 200 МГц з об’ємом пам’яті 4 Гб, 8 Гб і 16 Гб. Завдяки підтримці роботи в двоканальному режимі користувачі отримають 32 Гб пам’яті. Тим, хто до Нового року хоче зібрати нову систему, слід розглянути наступну непогану комбінацію — чіпсет Intel Z170 і новітній процесор Intel Skylake. При застосуванні технології розгону Intel XMP 2.0 литий алюмінієвий радіатор ZEUS DDR4 забезпечить ще більшу охолоджуючу здатність. Цей модуль ідеально підходить для використання в якості важливого компонента модернізації для геймерів, які прагнуть розширити межі продуктивності своїх комп’ютерів.

Крім того, компанія KINGMAX застосувала новий підхід до створення стилів зовнішньої конструкції, помітно відрізняється від того, що практикувався раніше, розробивши елегантний дизайн з металевою обробкою і лінією якісних радіаторів, виконаних в яскраво-червоному, бірюзово-блакитному і елегантно-золотому кольорах і призначених для користувачів (шанувальників таких франшиз, як Miku, Sangoku Musou або League of Legends) з різними смаковими уподобаннями.