Fujitsu оптимізує довгострокове зберігання даних на стрічках

0 View

Fujitsu являє стрічкові системи зберігання Fujitsu ETERNUS LT на базі новітнього покоління технології Linear Tape Open (LTO).
Ці системи забезпечують недороге, масштабоване і надійне довгострокове зберігання даних на стрічці, приміром, разом з нещодавно вийшов програмно-апаратним комплексом Fujitsu ETERNUS CS200c S2/CS800 S61. Завдяки новій технології стрічкових накопичувачів LTO-7 тривалість резервного копіювання значно скорочується, навіть у разі копіювання обсягів даних терабайтного масштабу (2,7 ТБ на годину на стрічковий накопичувач LTO-7), а загальна ємність системи збільшується в 2,4 рази.

Сімейство ETERNUS LT пропонує апаратне шифрування даних, що дозволяє підвищити рівень безпеки і забезпечити відповідність нормативним вимогам. Тоді як всі системи ETERNUS LT автономно шифрують резервні копії даних за допомогою апаратного шифрування для стрічкового накопичувача LTO, система ETERNUS LT260 генерує ключі шифрування і керує ними всередині бібліотеки без витрат на використання ПЗ резервного копіювання чи без необхідності в додатковому сервері. Для задоволення підвищених нормативних вимог всі системи ETERNUS LT підтримують функцію WORM (одноразова запис-багаторазове читання).

Стрічкові системи Fujitsu ETERNUS LT з технологією LTO-7 відповідають самим високим вимогам безпеки, що пред’являються до систем зберігання даних, включаючи можливості архівації для довгострокового зберігання і відновлення після аварій, і дозволяють організаціям будь-якого розміру впоратися з постійно зростаючими обсягами неструктурованих даних. Системи ETERNUS LT сертифіковані для роботи з провідним ПО для резервного копіювання та архівації. Завдяки високому рівню автоматизації, простотою використання і можливості віддаленого управління, експлуатація цих систем не вимагає від персоналу ніяких спеціальних навичок. Застосовуючи підхід до розгортання, що передбачає поступове, по мірі зростання бізнесу, збільшення ІТ-витрат на системи зберігання, замовники зможуть обійтися без додаткових початкових вкладень, зберігши гнучкість у виборі конфігурації систем.