Ринок бездротових зарядних пристроїв зросте у п’ять разів за п’ять років

0 View

tesla5-pic510-510x340-62627

 

Зарядку від айфона можна викинути 

Бездротові зарядні пристрої набирають популярність: за словами експертів, цей ринок «вибухне» вже в цьому році і з випуском Apple і Samsung відповідних пристроїв досягне обсягу $2 млрд. Рішення по безконтактної зарядки також активно розвиваються і в автомобільній галузі.

Згідно з дослідженням Market Intelligence & Consulting Institute, обсяг ринку пристроїв з бездротовою зарядкою акумуляторів у 2014 році досяг $15,8 млрд, і це лише мала частина всього світового ринку смартфонів, який становить $250 млрд.

Проте з виходом нових бездротових продуктів від Apple і Samsung цей ринок буде рости прискореними темпами і досягне обсягу $2 млрд в 2015 році і $7,9 млрд вже до 2019 року. Відвантаження бездротових зарядних пристроїв в цьому році досягнуть 30 млн штук і будуть зростати зі середньорічним темпом понад 60%, при цьому середня ціна пристрою буде падати в силу росту обсягів продажів і конкуренції.

Сектор споживчої електроніки до 2019 року складе 95% продажів бездротових зарядних пристроїв, при цьому частка промислового сектора, включаючи автомобільну галузь, буде рости навіть швидше, ніж у медичній та оборонної галузей, незважаючи на малу частку в порівнянні з споживчою електронікою.

1951059230

 

Першими з великих мобільних вендорів почали виробництво смартфонів з підтримкою бездротової зарядки Nokia і LG. У 2012 році фінська компанія представила Lumia 920, а LG випустила смартфон для Google Nexus 4. Обидва смартфона підтримували індукційну зарядку стандарту Qi. Зараз за цим стандартом бездротовою зарядкою оснащують свої смартфони Asus, HTC, Huawei, LG Electronics, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, Yota, Devices. А нові Samsung Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge оснастили підтримкою не тільки Qi, але і інших аналогічних технологій бездротової зарядки.

Принцип роботи систем бездротової зарядки простий: в якості передавача енергії виступає індукційна котушка, розташована в зарядному пристрої. Друга котушка розташована всередині смартфона. Змінний струм усередині котушки-передавача утворює електромагнітне поле, при попаданні в яку в котушці-приймачі виробляється напруга. Саме він і використовується для зарядки акумулятора.

Незважаючи на те що перші пристрої з бездротовою зарядкою з’явилися близько п’яти років тому, через свою дорожнечу та специфічності їх ринок поки росте вкрай повільно, вважає Віктор Луканин, виконавчий віце-президента компанії «Евросеть».

«Єдине, на що можна звернути зараз увагу, це новий флагман Samsung S6, який передбачає подібну опцію при збереженні швидкої підзарядки пристрою. Можна назвати ще пару моделей у верхньому ціновому діапазоні. Всі інші смартфони, наявні на ринку, вимагають установки додаткового елемента для можливості бездротового заряду, що підвищує вартість пристрою. І як тільки ця проблема буде вирішена виробниками, ринок покаже і інтерес, і закономірне зростання», — говорить Луканин.

Марія Заїкіна, керівник прес-служби компанії «Зв’язковий», говорить, що успіх тієї або технології залежить від кількох факторів, головними з яких є своєчасність її появи, а також готовність виробників її впроваджувати.

Якщо подивитися на історію смартфонів, сенсорний дисплей, який став набирати популярність після виходу на ринок iPhone, з’явився на ринку задовго до Apple. Однак тоді покупці не були готові до такої радикальної зміни звичної схеми взаємодії з телефоном/комунікатором. З часом, коли все більше компаній почали випускати смартфони з такою системою введення-виведення інформації, інших «розумних» телефонів на ринку не залишилося.

«Аналогічна ситуація складається і з бездротовими технологіями зарядки пристрою. Коли Nokia випустила свій перший смартфон з бездротовою зарядкою, до цього виявилися не готові покупці — їм було звичніше заряджати смартфон, використовуючи стандартний пристрій. У свою чергу, виробники аксесуарів також не могли собі дозволити обслуговувати єдине пристрій, нехай навіть і інноваційний.

З часом, коли технологію бездротової зарядки стали впроваджувати в своїх гаджетах інші учасники ринку, «ожили» і виробники аксесуарів, а самі вендори часто використовують таку інновацію, як технологічне перевага перед пристроями конкурентів. Зараз вже можна чекати масового впровадження бездротової зарядки і в гаджетах, і в аксесуарах. На це також вплине зниження вартості виробництва таких пристроїв. Чим більше всесвітньо відомих виробників поширює цю технологію, тим більше звикає до неї масовий користувач. Наприклад, наявність бездротової зарядки у нових флагманів від тієї ж Samsung очевидно привертає велику увагу до цієї технології», — вважає Заїкіна.

На сьогоднішній день технології бездротової зарядки батарей вже переступили межі ринку мобільних пристроїв і, на думку експертів, будуть застосовуватися і в інших високотехнологічних галузях виробництва, наприклад в автомобільній промисловості. У гібридних і повноцінних електромобілях вже є практично готові до масового виробництва рішення. Так, компанія Qualcomm представила зарядні панелі на 3,3 кВт, здійснюють бездротову зарядку Honda Accord Hybrid. Виробник каже, що здатний збільшити потужність системи більш ніж в два рази (до 7 і навіть до 20 кВт). Qualcomm стала також технічним партнером «Формули E», чемпіонату з перегонів на електромобілях. Створення системи бездротового заряджання для гоночних машин класу «Формула E» — головна мета багаторічного договору між організаторами чемпіонату і Qualcomm.

Рішення Qualcomm представляє собою потужну індукційну котушку під двигуном автомобіля і панелі з котушками, розміщуються на підлозі гаража або стоянки боксу. Незважаючи на те, що негативний вплив потужного магнітного поля на організми людини і тварин однозначно не доведено, датчики все одно відключають систему в разі присутності поблизу неї людини або, скажімо, кішки.

qcomhalo2

Беспроводная зарядная система позволяет удобно заряжать автомобиль в общественном месте. С учетом роста дальности хода электромобилей от одной зарядки до ~320 км развитие инфраструктуры автоматизированных зарядных боксов на трассах значительно упрощается, что позволит увеличить спрос на этот вид транспорта.