Продаж квитків на ВидеоЖару 2017!

0 View

ВидеоЖара 2017

Самий жаркий YouTube-фестиваль в Україні стрімко наближається – на два дні ми перенесемо YouTube в офлайн, щоб об’єднати тисячі фанатів відео.

Все, що ти так любиш в YouTube – топові блогери і зірки світового рівня, сотні камер і прямі трансляції, відомі музиканти, шоу та розваги, а також неймовірний об’єм корисної інформації – чекає тебе на ВидеоЖаре!

Інформація про квитки: придбати квиток на офіційному сайті

HD (квиток для фанів) – прагнеш до високої якості всього, що відбувається навколо: кращі відео, відомі блогери, музика, драйв – ти цього вартий!

Доступ на всі майданчики фестивалю (крім конференції «ВидеоЖара для брендів» і лаунж-зони для блогерів), а також загальна чергу при вході на фестиваль і в селфи-зону з зірками YouTube.

Full HD (преміум-квиток для фанів) – хочу все і трохи більше – твій фестиваль по повній!

Доступ на всі майданчики фестивалю (крім конференції «ВидеоЖара для брендів» і лаунж-зони для блогерів), а також окремий вхід на фестиваль і в селфи-зону з зірками YouTube. Крім того! Гарантований подарунок від ВидеоЖары та розіграш відвідування лаунж-зони для блогерів.

3D (сімейний квиток для фанів) – повне занурення в подію разом з усією родиною!

Квитки HD від 2 до 20 осіб зі знижкою. Доступ на всі майданчики фестивалю (крім бізнес-зони і лаунж-зони для блогерів), загальні черги. Чим більше людей, тим більше знижка. Наприклад: ціна за 2 квитка — 551 грн, 3 квитка — 781 грн, 4 квитка — 980 грн і тд. Діє тільки при покупці онлайн на даному ресурсі! Обов’язкова умова: один з відвідувачів — дорослий (перевірка документів на вході). У графі «Кількість» вкажи, скільки людина з твоєї родини збирається на фестиваль.

Ultra HD (бізнес-квиток) – твій ультра-вибір і бажання прокачати бізнес-скіли.

Участь в конференції за видеомаркетингу на YouTube «ВидеоЖара для брендів». Доступ на всі майданчики фестивалю (крім лаунж-зони для блогерів), а також окремий вхід на фестиваль і в селфи-зону з зірками YouTube.

__

Вхід для дітей до 6 років — безкоштовно в супроводі дорослого дорослий купує квиток на загальних підставах).

Зверни увагу — в цьому році квитки тільки на 2 дні фестивалю.

__

Організатор залишає за собою право вносити зміни у вартість квитків з обов’язковим оприлюдненням таких змін на офіційному сайті VideoZhara.

Щоб придбати білет перейдіть на офіційний сайт