Перше враження від Samsung Galaxy S8+

0 View

Обзор Samsung Galaxy S8+

«Galaxy S8 і S8+ — відмінні смартфони, повноцінно змінили торішній Galaxy S7. До плюсів пристроїв я відніс: яскравий і великий дисплей, класний дизайн, просунуті технічні характеристики і док-станцію DeX, а до мінусів — розмиття фотографій в умовах низької освітленості і сканер відбитків пальців на тильній стороні».

independent.co.uk, Девід Фелан: «На перший погляд, Samsung Galaxy S8 і S8+ чудові телефони. Дисплей виглядає приголомшливо: яскравий, барвистий і привабливий, особливо, коли ви дивитеся на ньому відео. Вигнуті межі підкреслюють відмінний стиль і роблять телефон легко впізнаваним. Мені здається, що нові Samsung Galaxy стануть самими успішними смартфонами на ринку в цьому році».

mashable.com, Реймонд Уонг: «Рік тому, коли я перший раз взяв у руки Galaxy S7 і S7 Edge, моїм першим враження було, що Samsung нарешті створила смартфони без компромісів. Сьогодні я не можу сказати, що таке ж перше враження на мене справили S8 і S8+. Смартфони чудові, швидкі і багатофункціональні, але вони, здається, повні компромісів. Щоб отримати великий екран і тонкі грані, датчик відбитків пальців перемістили в дивне місце, основна камера отримала старий сенсор, відсутні стереодинаміки. Можливо, первісне враження занадто упереджене і в повсякденному використанні все виявиться райдужні, але це з’ясується лише довгим досвідом використання».