Обама: Штаб Трампа

1 View

8_tn

Обама: Штаб Трампа так мало вірив у його самоконтроль, що вирішив забрати Twitter-аккаунт кандидата
Якщо хтось не може впоратися з аккаунтом в Twitter, то не може і з «ядерним кодом», заявив глава США Барак Обама, коментуючи інформацію у ЗМІ про заборону кандидату в президенти США від Республіканської партії Дональду Трампу писати в соціальній мережі Twitter.

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп є «виключно некваліфікованим», сказав глава США Барак Обама, виступаючи 6 листопада в Орландо (штат Флорида) на підтримку представника демократів на виборах 8 листопада Хілларі Клінтон. Відеозапис звернення президента опубліковано на YouTube каналі RBC Broadcasting Network.
«Виборча кампанія Трампа забирає його аккаунт в Twitter. В останні два дні у них було так мало впевненості в його самоконтролі, що вони сказали, що просто заберуть Twitter кандидата. Якщо хтось не може впоратися з облікового запису в Twitter, то не може й з ядерною кодом», – зазначив він.
Вчора видання The New York Times повідомило, що радники Трампа обмежили йому доступ до Twitter. Видання відзначає, що таке рішення пов’язане з образами на адресу політичних опонентів, які кандидат від республіканців публікував у соцмережі.
Вибори у США відбудуться вже завтра – 8 листопада. Основними претендентами на перемогу вважаються Дональд Трамп і демократ Хілларі Клінтон. За даними опитування, проведеного газетою Wall Street Journal і телеканалом NBC, Клінтон випереджає республіканця на 4%.