Ноутбук Lenovo Yoga Book офіційно представлений в Україні

0 View

163739

Ще у вересні на виставці IFA 2016 компанія Lenovo показала не зовсім звичайний ноутбук — модель називається Yoga Book і замість звичної клавіатури з фізичними клавішами в ньому встановлена сенсорна панель. Вчора новинка була представлена на українському ринку і її вже можна придбати в нашому інтернет-магазині. Поки в Україні доступна тільки версія на Android, але пізніше з’явиться і на Windows 10.

Ноутбук Lenovo Yoga Book офіційно представлений в Україні
Yoga Book має спеціальну конструкцію, що дозволяє повертати екран на 360 градусів і використовувати в режимі планшета. Там, де у звичайних ноутбуків розташована клавіатура, у Yoga Book всю поверхню займає сенсорна панель, на якій відображається віртуальна клавіатура. А без підсвічування клавіш цю панель можна використовувати для рукописного введення тексту або малювання. До речі, фірмовий стилус Real Pen входить в комплект поставки пристрою і може розпізнати 2048 ступенів натискання. Також в комплект поставки входить фірмовий блокнот для записів.

163781

Ноутбук Lenovo Yoga Book офіційно представлений в Україні
Що стосується технічних характеристик, то новинка від Lenovo заснована на чотирьохядерному процесорі Intel Atom x5-Z8550 і оснащується 4 ГБ оперативної пам’яті. Ємність вбудованого накопичувача складає 64 або 128 ГБ в залежності від модифікації. Виробник обіцяє, що версія Yoga Book під управлінням ОС Android може пропрацювати без підзарядки 15 годин, а під управлінням Windows 10 трохи менше — до 13 годин.