Мережа 3G+ від оператора lifecell з’явилася в Умані

0 View

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про офіційний запуск мережі третього покоління в місті Умань Черкаської області.
Тепер всім уманцям і відвідувачам одного з семи чудес України – славнозвісного дендропарку «Софіївка», доступні швидкісний мобільний інтернет та послуги зв’язку на основі технології 3G+ від lifecell.

Оператор lifecell продовжує розгортання якісної мережі третього покоління по всій території України з використанням надшвидкісний технології 3G+. Наступним великим містом, який увійшов в зону 3G+ покриття мобільного оператора, стала Умань на території Черкаської області. Щорічно Уманська «Софіївка» привертає більше 500 тисяч туристів. Тепер всі жителі міста і відвідувачі графського палацу можуть скористатися мобільним інтернетом на максимальній швидкості до 63,3 Мбіт/с, яку забезпечує сучасна технологія 3G+.

Перед офіційним запуском в Умані проводилося технічне тестування мережі lifecell. Під час нього фахівці мобільного оператора проводили роботи по оптимізації мережі і налаштування всіх необхідних параметрів якості. Для запуску технології третього покоління оператор lifecell використовував сучасне обладнання серії RBS 6000 від міжнародного лідера телекомунікаційних мереж компанії Ericsson.

Мережа третього покоління від мобільного оператора lifecell на сьогодні доступна в 10 обласних центрах України: Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Вінниця, Чернігів, Миколаїв, Рівне, Луцьк, і працює в тестовому режимі в більш ніж 200 населених пунктах країни.