Кур’єри на велосипедах і таксі

0 View

iStock_000018016654Medium-pic4_zoom-1000x1000-29082

 

Три найбільш цікавих кур’єрських сервісу в світі

Послуга доставки кур’єром стала невід’ємною частиною пропозицій інтернет-магазинів і ресторанів. Для здешевлення собівартості доставки і розширення клієнтської бази багато сервіси впроваджують вкрай незвичайні рішення. «Газета.Ru» вибрала три найбільш незвичайних кур’єрських сервісу, де їжу доставляють таксисти, велосипедисти і навіть прибиральники.

Велокурьери за $1

Заснований у 2011 році сервіс експрес-доставки спочатку був орієнтований на мінімальну собівартість послуг, а тому його творець Бастіан Леман вирішив звернутися за допомогою до бажаючим заробити велосипедистам Сан-Франциско.

В результаті сьогодні велокурьери компанії щодня доставляють вже понад 7 тис. посилок в 18 містах Америки.
Postmates надає класичні послуги агрегатора, обробляючи замовлення клієнтів через мобільний додаток і відправляючи їх кур’єрам. При цьому компанія не контролює їх режим роботи і кінцеві заробітки, а лише забирає собі 9% від загальної вартості замовлення і 20% — від вартості доставки. Інша сума, включаючи чайові, дістається безпосередньому виконавцю замовлення.

Попит на послуги Postmates настільки великий, що сервіс вже в серпні запустить доставку в прилеглі райони за нечувано низькою ціною всього $1.
Як стверджує WSJ, таким способом компанія має намір боротися з великим числом стартапів-конкурентів, які також вирішили здешевити вартість послуг з допомогою велокурьеров.

postmates

 

Доставка від Postmates з серпня буде коштувати


Для здійснення проекту сервіс вже залучив $80 млн додаткових інвестицій від Tiger Global Management і планує найняти нових велосипедистів. На сьогодні вартість доставки Postmates в залежності від ваги посилки і відстані варіюється від $5 до $20, а знизити її до $1 планується з допомогою таких логістичних хитрощів, як прийом відразу декількох замовлень в одному районі. В якості прикладу Леман призводить доставку їжі в студентський гуртожиток під час масового перегляду футбольного матчу.

А поки що Postmates уклав угоди про експрес-доставки з Starbucks, mcdonald’s і навіть Apple. У США вже можна замовити на будь будинок «яблучний» гаджет всього за $19.

Їжа від Uber

Крім активної експансії по всьому світу і протистояння з традиційними таксистами сервіс Über постійно експериментує зі сторонніми послугами. У квітні 2014 року компанія презентувала експрес-доставку Über Rush, а трохи пізніше користувачі отримали можливість замовити у перевізника їжу.
На сьогодні послуги UberEATS доступні жителям Чикаго, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Торонто і Барселони. Компанія укладає партнерські договори з ресторанами і бере додаткову плату за доставку страв протягом 10 хвилин з моменту отримання замовлення через мобільний додаток.

При цьому на кожен день UberEATS формує своє меню з двох популярних страв на сніданок, обід і вечерю, після чого доставляє їх за рекордно низькою ціною.
Замовлення виконують спеціальні водії або кур’єри, а їх вартість складає всього $10-13 плюс $3-5 за доставку.

праеншоьпгншлеа

 

Їду в UberEATS доставлять протягом 10 хвилин

На початку червня голова санкт-петербурзького офісу Über Михайло Фішер заявив, що сервіс незабаром може бути запущений і в Росії. «Думаю, російським клієнтам Über така послуга доведеться за смаком», — зазначив він.

Кур’єр, маляр і вантажник

У Росії кур’єрська доставка є майже у кожного рітейлера і ресторану, так що запущений в 2012 році сервіс Youdo вирішив піти по шляху збільшення кількості доступних послуг. Творці сайту і мобільного додатку спочатку створили окремі розділи для замовників і виконавців замовлень за кур’єрській доставці і допомоги по господарству.

Поступово функціонал порталу був розширений до 12 категорій, включаючи побутовий ремонт, вантажоперевезення, установку і ремонт техніки і навіть Web-розробку.
Сьогодні користувачі можуть замовити послугу в будь-якій з категорій і обговорюють розмір винагороди безпосередньо з виконавцем. А з осені 2014 року сервіс є партнером схожого проекту «Яндекса» — порталу «Яндекс.Майстер».

Інші актуальні матеріали