Зарядное устройство для аккумуляторов La Crosse BC1000

0 View

La Crosse BC1000

Устройство заряжает все перезаряжаемыми никель-кадмиевые и Никель-металлгидридные аккумуляторы типоразмеров АА пальчиков и ААА  мини пальчиков.

И так, давайте уже с вами вместе посмотрим и более подробнее рассмотрим  зарядное устройство.

Клавиши с верху, это для того что бы работать с каждым акамулятором оттельно.

Зарядний пристрій набір з Ла-кросі Технологія включає в себе чотири АА і чотири нікель-металогідридні акумулятори ААА, а також чотири розміру і чотири З D Розмір акумулятор адаптер. Вона приймає одночасно NiCd і NiMH батарей і може заряджати АА і ААА розмірів одночасно. Всі режими за замовчуванням 200 ма зарядка, а зарядний пристрій автоматично перемикається в режим підзарядки малим струмом, коли зарядка завершена, щоб забезпечити максимальну ємність. Пристрій BC-1000 дозволяє вибрати струм заряду індивідуально для кожного каналу.
РК-екран зарядний пристрій показує відсоток потужності заряджається для кожної батареї, і захист від перезарядження допомагає захистити життя батареї. Зарядний пристрій має чотири режими, щоб дати вам максимальну віддачу від ваших батарей. Режим заряду просто для зарядки, а також відображає напругу і відсоток. Ви можете вибрати між 200, 500, 700 або 100ма струм зарядки. Коли лише Перший канал і/або чотири каналу використовується, можна вибрати 1500 або 1800 ма. Режим розряджання зменшує ефект пам’яті при повній розрядці батареї, а потім повністю заряджаючи їх на обраній ма зарядний струм. Режим оновлення розряджає і заряджає акумулятори на вибраний зарядний струм для 20 циклів чи поки батарейки не оновлюються максимум можливостей. Режим перевірки зборів на повну потужність, скиди повністю виміряти ємність, а потім заряджається до повної потужності. Напруга терміналу відображається у всіх режимах роботи. При виявленні несправного акумулятора, пристрій не буде заряджати акумулятор. Змінного струму стіни адаптер і нейлоновий дорожня сумка включені в додаток до батареї і адаптери батареї.