Додаток Opera Max захистить дані користувачів у публічних Wi-Fi мережах

0 View

Компанія Opera випускає оновлення Android-додатки для економії даних Opera Max, в якому впроваджена остання версія технології Opera Turbo.
Тепер всі VPN-з’єднання Opera Max будуть використовувати протокол SPDY з SSL-тунелем замість HTTP 1.1. Це набагато більш просунутий і сучасний спосіб проксі серверів даних браузерів і програм.

495342bb

SSL-шифрування для SPDY-тунелю гарантує безпеку з’єднання між телефоном користувача і сервером стиснення даних Opera Max.

SPDY – це відгалуження стандарту HTTP 2.0, Google спеціально розроблений для прискорення мобільного інтернету. Google впровадив SPDY в кількох своїх додатках, наприклад в функції Chrome Data Saver в Chrome для Android. SPDY тестувався і вдосконалювався в процесі роботи більш ніж сотні мільйонів Android-користувачів з проксі-функцією Chrome, заснованої на протоколі SPDY. За оцінками Google, SPDY збільшує швидкість мобільного інтернету на 23%.

З Opera Max користувач також може зменшити споживання даних додатків з великою кількістю зображень, таких як Instagram або Flipboard, а також різних популярних сервісів потокового відео і музики.

Завантажити Opera Max можна безкоштовно з Google Play Store.